VIDEOPRODUKCIA

Natočme spolu niečo úspešné

/Štatistiky/

Do dnešného dňa sme

REALIZOVALI

0 podcastov
0 livestreamov
0 videí

/Úvod/

PREČO VIDEOREKLAMA

Pokiaľ sa chystáte natáčať, mali by ste požadovať kvalitný výstup. Pokiaľ požadujete kvalitný výstup, budete si musieť priplatiť. Pokiaľ si priplatíte, máte právo očakávať výsledky, a tu je naša pridaná hodnota. Kvalitné video Vám dnes natočí množstvo firiem. Vo Fruits prinášame do celého procesu rozsiahle znalosti v oblasti Videomarketingu s jediným cieľom – aby sa na Vaše video nielen pozreli, ale aby ho aj pozerali.

/Prečo animácie/

HLAVNÉ VÝHODY

Zabezpečujeme kompletnú produkciu

Tvoríme na základe best practices

Implementujeme YouTube stratégiu

Navrhneme reklamnú stratégiu

/Referencie/

UKÁŽKY NAŠICH PRÁC

Iberian logo

Reklamný spot

Pozrite si video
Iasai logo

Reklamný spot

Pozrite si video
DRILER logo

Teaser video

Pozrite si video

/História/

ČO PRE VÁS NATOČÍME

Reklamný spot

Produktové video

Explainer video

Webinár

Interview

Reportáž

/Postup práce/

AKO TVORÍME VIDEÁ

Kreatíva
V prvom kroku hľadáme buď riešenie na to, čo chcete komunikovať, alebo prinášame návrhy na to, čo by ste mali komunikovať. Súčasťou tejto fázy je aj vypracovanie návrhu rozpočtu spolu s konceptom celého projektu.
Plán
Keď už vieme čo ideme natáčať, potrebujeme doladiť kedy, kde ako a s kým. V tejto fáze nastupuje produkcia natáčania, hľadáme vhodné miesta, dohadujeme ľudí, pripravujeme zmluvy, a modlíme sa za vhodné počasie (pokiaľ točíme vonku).
Realizácia
Samotné natáčanie je naša najobľúbenejšia fáza, hoci sa vždy spája s určitou dávkou nervozity. Všetko musí klapať, a hoci sme v tejto fáze vždy maximálne pripravení, k pravej filmárčine treba aj trochu šťastia. Práve s ním vzniknú zábery, ktoré sú neopakovateľné.
Postprodukcia
Naša druhá najobľúbenejšia fáza. V nej prichádza na rad mágia, ktorá spraví z pekných záberov funkčný výstup. Milujeme ten pocit, keď sa začnú obrazy spájať, doplní ich zvuk s hudbou, a predstavy z našich hláv a storyboardov ožijú a prebudia tie správne emócie. V tých chvíľach si vravíme, že máme tú najlepšiu robotu na svete.
Odovzdanie
Po pripomienkovaní a doladení milióna detailov (tvoriacich celok) vchádzame do cieľovej rovinky. Video je vypiplané a pripravené vyraziť do sveta. Dávame vám ho k dispozícii vo všetkých potrebných formátoch spolu so surovým materiálom. Niekedy si pripijeme osobne, inokedy na diaľku, a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Poďme spolu vytvoriť

NIEČO ÚSPEŠNÉ