TVORBA ANIMÁCIÍ

Povedzte to kreslene

/Štatistiky/

Do dnešného dňa sme

REALIZOVALI

0 podcastov
0 livestreamov
0 videí

/Úvod/

PREČO ANIMÁCIE

Z hľadiska možností vs. nákladov, sú animácie neprekonateľným formátom. Jednoducho v nich vysvetlíte komplexné informácie, ich prevedenie do viacjazyčnej formy je bezproblémové, a čo by bolo pridrahé natočiť, nakreslíme za zlomok nákladov. Animácie majú obrovský potenciál, ktorý čaká na Vaše využitie.
Využite ho s nami.

/Prečo animácie/

HLAVNÉ VÝHODY

Úspora nákladov
oproti videu

Neobmedzená
kreativita

V prípade potreby
ľahká editácia

Vizuálna
nadčasovosť

/Naši klienti/

ĎAKUJEME ZA DôVERU

/Naša ponuka/

PRINÁŠAME VÁM 2 RIEŠENIA

DOODLES

  • Cenovo úsporné riešenie
  • Rýchle dodanie
  • Ideálne na explainer videá
  • Obmedzené možnosti
  • Preddefinovaná vizuálna identita

ANIMÁCIA NA MIERU

  • Vyššia cena
  • Dlhšia doba dodania
  • Použiteľné na každý typ videa
  • Neobmedzené možnosti
  • Vlastná vizuálna identita

/Postup práce/

AKO VYTVORÍME VAŠU ANIMÁCIU

Kreatíva

Animácie sú vždy špecifickou výzvou kvôli svojim neobmedzeným možnostiam. V tomto kroku teda hľadáme optimálnu formu komunikácie obsahu, vizuálny štýl a celkový spôsob, ako uchopiť zadanie.

Scenár

Ruka v ruke s kreatívou ide príprava scenára. Navrhujeme ho s ohľadom na best practices a tone of voice Vášho brandu. Je základom celkového výstupu, preto musí byť nielen informatívny, ale aj dostatočne dynamický a zábavný. V opačnom prípade nebude dosahovať potrebnú výkonnosť (pozeranosť).

Skicovanie

V tejto fáze pristupujeme k návrhu jednotlivých screenov (storyboarding) spolu s vizuálnym štýlom celej animácie a vhodnou hudbou. Vďaka tomu máte ešte pred realizáciou možnosť presne vidieť, ako bude príbeh vyzerať a ako sa bude odvíjať.

Realizácia

Prichádza čas rozpohybovať obrázky. Okrem toho pridávame hudbu a voiceover, pokiaľ je súčasťou zadania. V prípade, že je, automaticky dopĺňame animáciu o titulky, aby bola plnohodnotne využiteľná aj na sociálnych sieťach. Jednotlivé kroky sú Vám priebežne dávané na pripomienkovanie, aby sme predišli väčším prerábkam pri finálnom výstupe.

Voiceover

Voiceover nie je nevyhnutnou súčasťou animácie, ale zvyčajne sa v nej vyskytuje. V tejto fáze teda hľadáme vhodnú herečku alebo herca, dohadujeme honorár a organizujeme nahrávanie v našom štúdiu. V prípade potreby kontaktujeme aj zahraničných “native speakerov” na iné jazykové verzie Vašej animácie.

Odovzdanie

Dostávate od nás hotovú animáciu spolu so zdrojovými súbormi a v prípade potreby Vám poskytneme aj know-how na jej maximálne využitie v prostredí online-u. Pripijeme si na diaľku alebo osobne a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Poďme spolu vytvoriť

NIEČO ÚSPEŠNÉ