PODCASTY

Prihovorte sa s nami svetu

/Štatistiky/

Do dnešného dňa sme

REALIZOVALI

0 podcastov
0 livestreamov
0 videí

/Úvod/

PREČO PODCASTY

Podcastová revolúcia prišla s oneskorením aj na náš trh, a my sme reagovali založením vlastného nahrávacieho štúdia. Odvtedy máme možnosť skúmať tento jedinečný formát z blízka a objavovať jeho potenciál. Ten prekvapivo netkvie iba v audio formáte, ale násobí sa pridružením videa. Navyše, popularita podcastov ešte zďaleka nedosiahla svoj limit, revolúcia stále prebieha. Zapojte sa do nej s nami.

/Prečo animácie/

HLAVNÉ VÝHODY

Dostaneme Vás na všetky platformy

Poradíme so správou YouTube kanála

Nepotrebujete žiadne technické znalosti

S videom či bez videa,  vždy so špičkovým zvukom

/Referencie/

NATÁČALI U NÁS NAPRÍKLAD

Zastavme korupciu logo
Rattata logo
Janyho fitcast logo

/Neprehliadnite/

4 DôVODY PREČO MAť PODCAST

Počúvanosť bude rásť

Na americkom trhu zaznamenali podcasty za rok 2021 13%-tný nárast počúvanosti oproti predošlému roku, a dokonca 31%-tný oproti roku 2019. Celkovo sa odhaduje, že podcasty teraz počúva čosi menej ako 60% američanov nad 12 rokov. Na Slovensku nám podobné plošné údaje chýbajú, no zatiaľ čo je USA kolískou tohto média, my sa s ním ešte len zoznamujeme. Čísla rastú každý rok a nie je dôvod očakávať, že to ten budúci bude inak.

YouTube marketing

Podcasty sú chybne vnímané ako výlučne audio médium. Faktom je, že YouTube má podľa rôznych zdrojov “na svedomí” 50-60 % celkového počtu vypočutí. Nie každý má Spotify alebo Apple Podcasts a mnoho ľudí preferuje počúvať podcast popri práci v okne prehliadača. V tomto smere sa Vám teda otvára celkom nový set príležitostí, ktorými Vás prevedieme k výsledkom.

Nízke náklady

S ohľadom na potenciálny výtlak sú podcasty bezkonkurenčné. U nás začína hodina audio záznamu na 60 € a cena sa zvyšuje s použitím videa. Pri zapojení vhodnej stratégie dramaturgie, postprodukcie a šírenia podcastu, sa tieto prostriedky stávajú plnohodnotnou marketingovou investíciou. Navyše, v prostredí internetu pretrvá roky a bude pre Vás pracovať dlhodobo.

Vaša prezentácia

Vaši zákazníci chcú mať pocit, že ste vo svojej oblasti odborníkom. Podcasty sú vynikajúci spôsob, ako ich o tom presvedčiť. Nad rámec toho predstavujú autentické okno do fungovania organizácie, do ľudí, ktorí ju tvoria a hodnôt, ktoré reprezentuje. Vhodnou kombináciou podcastov, Video SEO a content marketingových stratégií vyšťavíme z Vašej prezentácie maximum.

Poďme spolu vytvoriť

NIEČO ÚSPEŠNÉ