DOSTUPNÁ VIDEOREKLAMA

Predávajte sa videom

/Štatistiky/

Do dnešného dňa sme

REALIZOVALI

0 podcastov
0 livestreamov
0 videí

/Úvod/

PREČO VIDEOREKLAMA

Možno máte nižší rozpočet, málo času, alebo veľa vecí na komunikovanie. V každom prípade je riešením naša služba ADible, ktorá predstavuje nový prístup k tvorbe reklamných spotov. Miesto obvyklého natáčania so všetkým, čo k nemu patrí (personál, technika, herci, lokácie,…) Vám vytvoríme reklamu z hotových a licencovaných záberov. Už neexistuje dôvod, prečo by ste aj Vy nemohli mať svoj profesionálny reklamný spot.

/Dostupná Videoreklama/

HLAVNÉ VÝHODY

Vysoká rýchlosť dodania

Nízke produkčné náklady

Možnosť reagovať na aktuálne témy a trendy

Ideálne riešenie na bumper ads

/Referencie/

UKÁŽKY DOSTUPNEJ VIDEOREKLAMY

Iberian logo

Reklamný spot

Pozrite si video
Essenz logo

Produktové video

Pozrite si video

/História/

AKO TO FUNGUJE

Pripravíme obsah

Prvým krokom je kreatíva. Pripravíme možnosti realizácie toho, čo potrebujete komunikovať. Prípadne navrhneme, čo by podla nás bolo vhodné komunikovať. Vytvoríme scenár a stanovíme rozpočet. Celý koncept vzniká s prísnym dôrazom na best practices a maximálnu výkonnosť vášho rodiaceho sa video spotu.

Vyberieme zábery

Z licencovaných videobánk vyberieme vhodné zábery, ktoré sú v súlade so zámerom projektu. V druhom kroku ich zostriháme do hrubej verzie slúžiacej na základný dramaturgický náhľad pre interné účely. V treťom kroku doplníme varianty hudby a prezentujeme Vám pracovné verzie na pripomienkovanie.

Vyberieme hudbu

Z licencovaných audiobánk vyberieme hudbu, ktorá do videa prinesie tie správne emócie. Obvykle dávame k dispozícii 2-3 rôzne verzie, z našich skúseností majú klienti najčastejšie presnú predstavu práve o hudbe. V rámci tohto kroku v individuálnych prípadoch hľadáme aj vhodných hercov na voiceover.

Vytvoríme výsledok

Po schválení hudby aj záberov pristupujeme k plnohodnotnej postprodukcii. Ladíme strih, pridávame efekty, ladíme celkový vizuál, farby záberov, mixujeme výsledný zvuk, pridávame texty, a obvykle hľadáme, kde ešte dokážeme ušetriť pár sekúnd zo stopáže. Po pripomienkovaní vám odovzdáme finálny produkt pripravený na propagáciu. V prípade záujmu sme pripravení poradiť v oblasti reklamnej stratégie vytvoreného spotu.

Poďme spolu vytvoriť

NIEČO ÚSPEŠNÉ