Uverejnili sme novú verziu webu Videoreklama.sk

Tri roky po štarte prišiel čas na refresh webu a vizuálnej identity nášho projektu Videoreklama.sk . Je pre nás dôležitým dielom mozaiky komplexných videomarketingových služieb, ktorú vytvárame. V tomto článku si ho bližšie predstavíme.

Čo je projekt Videoreklama.sk?

Najradšej zo všetkého samozrejme natáčame videá. No počas rokov praxe sme sa často stretli so situáciou, že klient chcel reklamu, ale nemal na ňu adekvátny rozpočet. Preto sme prišli s riešením – Videoreklama.sk – ktoré tento najefektívnejší marketingový formát sprístupňujeme aj menším firmám.

Zjednodušene povedané – ide o výrobu cenovo dostupných reklamných spotov.

V čom je rozdiel oproti tradičnej výrobe reklamných spotov?

V tom, že v rámci tejto služby reklamy nenatáčame. Tvoríme ich z už hotových záberov, ktoré získavame z platených licencovaných zdrojov. Na jednu stranu klient prichádza o možnosť tvorby na mieru a realizáciu ľubovoľného nápadu. Na druhú stranu však získava profesionálne vyzerajúci reklamný spot za stovky eur, ktorý dokáže efektívne odkomunikovať čo treba.

Koľko trvá a stojí výroba takéhoto spotu?

Ceny začínajú na 199 EUR za najjednoduchší formát – bumper ad. Takúto reklamu vieme pripraviť do 48 hodín a pokiaľ ide o zložitejšie výstupy, je doba dodania 1-2 týždne.

Všetky informácie nájdete na našom vynovenom webe www.videoreklama.sk alebo nás kontaktujte priamo a radi zodpovedáme všetky otázky:

tel.č. +421 903 254 898
mail: hello@fruits.sk

ZDIEĽAJTE TENTO ČLÁNOK

ĎALŠIE ČLÁNKY

/Nepremeškajte žiaden článok/

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NEWSLETTERA