LIVESTREAMY

Spojíme Vás s publikom

/Štatistiky/

Do dnešného dňa sme

REALIZOVALI

0 podcastov
0 livestreamov
0 videí

/Úvod/

PREČO LIVESTREAMY

Bolo len otázkou času, kým sa stane livestream bežnou súčasťou našich životov. Tento progresívny marketingový nástroj spája spoločnosti a (potenciálnych) zákazníkov spôsobom, o akom naši predchodcovia iba snívali. Eventy, webináre, rozhovory, live Q&A, prezentácia nových produktov alebo služieb –prípadov využitia je veľa a my sme tu pre každý prípad pre Vás.

/Prečo livestreamy/

HLAVNÉ VÝHODY

Môžeme vysielať z nášho štúdia

Alebo odkialkoľvek

Stream dostaneme na ktorúkoľvek platformu

Po jeho skončení dostanete záznam

/Čo dokážeme/

U NÁS MôžETE RáTAť S

Váš branding
Všetky statické aj dynamické grafické prvky, ktoré budú v streame použité, prispôsobíme vizuálu Vašej značky. V prípade potreby navrhneme aj printové materiály, grafiky na ledku a všetko ďalšie pre konzistentnú propagáciu Vášho brandu v rámci pripravovaného eventu.
Integrácia služieb

Potrebujete sa počas vysielania naživo spojiť s niekym cez Skype, Microsoft Teams, Zoom alebo inú platformu? Chcete zapojiť publikum do vysielania prostredníctvom Slido? Predávať lístky na svoj livestream? Žiaden problém, o všetko sa postaráme.

Kompletná produkcia

Ak viete, čo chcete robiť, ale neviete kde, s kým a ako, sme tu pre Vás. Máme skúsenosti so zabezpečovaním kompletnej produkcie malých aj veľkých eventov, od výberu vhodného miesta, cez angažovanie moderátorov a vystupujúcich, až po marketingové šírenie podujatia.

/Referencie/

ZABEZPEČOVALI SME LIVESTREAM AJ PRE

Poďme spolu vytvoriť

NIEČO ÚSPEŠNÉ