O NÁS

1. Videomarketingová agentúra

/Flashnews/

/Úvod/

PREČO VIDEOMARKETING

Ešte keď sme boli v pozícii výlučne videoprodukčnej firmy, všimli sme si jednu vec – bez ohľadu na to, ako kvalitné video sme pre klienta vytvorili, bežne si ho nikto nevšimol. V tom čase to ani nebola naša zodpovednosť, no pochopili sme, že ak sa chceme odlíšiť a priniesť pridanú hodnotu, musíme na to ísť inak. Od toho momentu sme prestali robiť len videá a začali sme robiť videomarketing.

/História/

AKO SME RÁSTLI

0 začíname

V obchodnom registri pribudlo Fruits s.r.o. a prenajímame si kanceláriu. Je polopivničná, vlhká, mizerne zabezpečená, ale „naša“. Tešíme sa z prvých klientov a znášame občasné výpadky elektriny.

0 rastieme

Usudzujeme, že si už zaslúžime suchú, slnečnú a zabezpečenejšiu kanceláriu. Sťahujeme sa do nových priestorov, v ktorých sme doteraz, a získavame prvé väčšie projekty.

0 stúpame

Priberáme priestor na ďalšom poschodí a v pôvodnom zakladáme podcastovo-dabingovo-livestreamové štúdio. Taktiež spúšťame projekt videoreklama.sk.

0 dospievame

K štvrtým narodeninám firmy dávame obuvníkovým deťom topánky a konečne si robíme poriadny web. Začíname oficiálne vystupovať ako 1. videomarketingová agentúra.

/Team/

POSTARÁME SA O VÁS

Tomáš Majláth

Tomáš

Videoprodukcia

Matej Gajdoš

Matej

Marketing & kreatíva

Tomáš Laco

Tomáš

Zvuk & eventy

Play tlačítko

Juraj

Animácie & postprodukcia

/Referencie/

5 rokov na trhu

DESIATKY SKVELÝCH KLIENTOV

Poďme spolu vytvoriť

NIEČO ÚSPEŠNÉ